Aktuality

Atletické přebory 2006

Ve středu 7.června 2006 se uskutečnil 9. ročník atletických přeborů v Rudolticích. Slavnostní zahájení proběhlo v 8.00 hodin na fotbalovém hřišti vystoupením mažoretek z DDM. Přeborů se zúčastnilo 12 škol, celkem 232 závodníků. Závody měly mezinárodní charakter, přijelo 21 atletů z Polska.

Závodilo se ve skoku do dálky, v hodu kriketovým míčkem, ve sprintu na 60 metrů, v běhu na 300m, 600m a 900m. Celou akci moderoval pan Jasanský z EURO - FOTO Česká Třebová. O občerstvení a prodej sladkostí se postaraly maminky, kterým ještě jednou děkujeme. Poděkování patří také sponzorům, firmě K+K , panu Jasanskému, Pekařství Sázava, Obecnímu úřadu Rudoltice a fotbalovému oddílu Rudoltic, který nam dal k dispozici fotbalové hřiště.

Závěrem ještě děkuji všem, kteří se na této akci podíleli a bez kterých by sportovní dopoledne pro děti nemohlo proběhnout.


Mgr. Lenka Havlenová

2 komentáře

*#1 25.06. 18.55 Borland napsal(a):

škoda že nebyla větší účast rudoltických závodníků...:-(

*#2 26.06. 17.32 Valdy napsal(a):

S tím souhlasím. Mnoho velice dobrých závodníků dosti zklamalo jak své učitele, pořadatele i spolužáky, tak i snížili úroveň závodů...
Jinak si myslím, že se den vydařil.

Nový komentář


Musíte přepsat čtyři číslice, která se zobrazují na obrázku, do kolonky níže. Pokud nemůžete kód přečíst, obnovte si stránku (např. tlačítkem F5).
Ověřující kód

Upozornění: pokud nevíte jak formátovat text, přečtěte si článek Přispívání do komentářů, diskusí a návštěvních knih. Povolené jsou párové tagy <b>, <i>, <a>, <cite>, <var>.